Sníh!!! (kéž by)

24. listopadu 2013 v 16:15 | Ananas |  Ananas
Už pár dnů jsem koukala, že 2NE1 vydaly novou písničku, ale teď teprv jsem si řekla že si jí konečně poslechnu. Obvykle moc nemusím takové ty pomalé nebo smutné písničky, no víte co myslím. Ale u 2NE1 to nějak neplatí, ať vydají cokoliv, líbí se mi to. Ale teď zrovna se mi ty pomalé písničky a balady líbí, protože od té doby co se ochladilo bych pořád jenom spala. Vůbec by mi nevadilo se uložit k zimnímu spánku a probudit se až na jaře, popřípadě na Vánoce, protože ty dobroty se nesmí prošvihnout :) Vlastně jsem ani neřekla, jak souvisí chladné počasí s baladami... :) Pro každou písničku si prostě vždycky najdu správnou dobu. Takové ty rychlé a hlasité nejradši poslouchám když je teplo, protože to jsem plná energie a musím si mít na co zablbnout :) Ale teď mám spíš chuť sebou kamkoliv plácnout a předstírat že jsem mrtvá anebo válet sudy ve sněhu. Což by ani nebyl problém, až na tu drobnost, že nám chybí sníh.Ne že bych si stěžovala, protože už teď mi bohatě stačí ta zima, kdy se člověk vyhýbá i vynášení odpadků nebo větrání v pokoji. Natožpak když chumelí a vy se sněhem prodíráte jak polární badatelé, konečnky prstů už ani necítíte a samým mrazem a větrem vám slzí oči, že ani nevidíte na cestu. Tuhle část zimy fakt nemusím. Jedině tak v dobře vytopené místnosti s horkým čajem, ale jinak ne, díky.

Další věc, už mám konečně asi dva nebo tři (zatím) stálé čtenáře. ^^ Hurá!! Tak jsem zvědavá, jestli mi to vydrží. A už vím, co jsem to ještě chtěla... Přemýšlím nad novým designem. Hlavně bych vyprala jinou barvu, tohle je takové moc... kečupové. Co třeba černou a k tomu tmavě modrou nebo žlutou??? Uvidí se....
já ani nedokážu popsat, jak moc jsem za K-Pop vděčná, je to jako bych objevila ztracený kus sebe sama....
a téhle písničky se absolutně nemůžu nabažit ^^ tyhle holky nikdy nezklamou :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 24. listopadu 2013 v 16:35 | Reagovat

Já sníh moc nemusím. Bude to nejspíš tím, že bydlím ve městě a ta rozšlapaná břečka, popřípadě zmrzlá břečka, má dost daleko k pohádkově zasněžené krajině. Ale chtěla bych někdy na chvíli být někde, kde vážně pořádně sněží a je tam tak metr a půl sněhu.
Missing you je krásná písnička. Hrozně krásně tam ty sněhové vločky padají.

2 Ananas Ananas | 24. listopadu 2013 v 17:31 | Reagovat

[1]:mmusí být fajn si třeba skočit do pořádné hromady sněhu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama