ARGHHH

5. prosince 2013 v 21:47 | ANANAS |  Ananas
Dneska mám neuvěřitelnou chuť ječet. Někam se zavřít a tam řvát jak..... ani nevím co. Zrovna mě nic nenapadá. Snažila jsem si představit něco naštvaného, ale nic se dost nepodobá tomu, jak moc bych chtěla řvát já. Možná že jsem spíš tak naštvaná, že nad tím nedokážu přemýšlet. A nevím, proč chodím psát zrovna v takových špatných náladách. Dřív bych tu klidně pobrečela klávesnici a ted bych jí zase roztřískala. Fakt, už bych se sebou měla něco dělat. Nechci vypadat jako někdo, kdo nejsem. Možná je to k neuvěření, ale někdy bývám přímo v záplavách euforie. Haha, to momentálně nepředstavitelné. Obzvlášt když se tomu teď ani nesměju.


Ani nevím, na koho nebo na co jsem naštvaná. A můj táta si asi myslí, že jsem naštvaná na něj, ale i když jsem se mu to snažila vysvětlit, připadá mi spíš jako by CHTĚL abych na něj byla naštvaná. Chyba jeho, protože tím mě už OPRAVDU NAŠTVAL.

Ale myslím, že jsem i naštvaná na sebe. Protože někdy (vlastně skoro vždycky) napíšu článek, ale jakmile ho zveřejním a přečtu si ho, připadá mi to jako TOTÁLNÍ BEJKÁRNA a říkám si, že kdyby to napsal někdo jiný, asi bych už jeho blog nikdy nenavštívila. Možná je to hnusné, ale prostě si to myslím. Tím nechci říct, že považuju sebe nebo svoje články za lepší než ostatní, ale spíš že se mi nedaří psát články tak, jak bych chtěla a na svůj blog se dívám jenom proto, že jsem jeho autorka. Což ani není nic divného, ne?

Budu ráda, až vymyslím nějaký praštěný příběh, který bude JEŠTĚ HLOUPĚJŠÍ než tohle všechno, ale bude mě to bavit jako to, co jsem psala do svých milovaných zelených sešitů. Ale něco mi říká, že jestli to bude něco ve stylu toho, bude lepší to nedávat na blog. Protože pak bych toho litovala a zase to smazala. Proto mi to tak dlouho trvá. PROTOŽE ASI NIKDY NEVYMYSLÍM NIC POŘÁDNÉHO. A máme to tady. JSEM NA SEBE PŘÍŠERNĚ NESKUTEČNĚ NAŠTVANÁ A NEJRADŠI BYCH SE PORVALA SAMA SE SEBOU. Anebo ne. Když se peru, tak se naštvu ještě víc.

No vida. Tak jsme k něčemu došli. Jednak k tomu, že články se mi nejlíp píšou ve špatných náladách, a jednak k tomu, že ten na koho jsem nejvíc naštvaná na celém světě jsem JÁ. Což je dost blbý. Protože člověk si to sám se sebou těžko vyříká. Ne že bych si potají, když nikdo neposlouchá, nepovídala sama se sebou, ale když já nevím, které já se mám zastávat. Protože je to jako bych byla tři osoby v jedné a ty dvě se hádaly a já, ta třetí, přihlížela. Jenomže všechny tři jsem já, a když se na jednu z nás zaměřím, přeberu v mžiku svoje názory a svůj úhel pohledu a jsem proti druhé já. To je tak těžké. A nejspíš to zní ZATRACENĚ PSYCHO, ale takový už je prostě můj život.

Ale taky jsem zjistila, že mě neskutečně deptají jiní tři nebo čtyři lidé, kteří představují to, co mě na životě nejvíc ser ... štve. Totiž možná to říkám špatně. PROSTĚ JE NESNÁŠÍM. A když se dostanu z jejich blízkosti, NESKUTEČNĚ se mi uleví. Možná sem ani nechci psát proč. Jednoduše si představte takové ze svých myšlenek, které vás vždycky otravují, jsou vám nepříjemné a přestože moc dobře víte, že jsou pravdivé a jsou vaše, snažíte se je vždycky urputně zahnat a myslet rychle na něco jiného. Tak takhle to přibližně je. Připomínají mi vždycky to, co mi na mně vadí a vymýšlejí mi podle toho přezdívky. Ale většinou stejně bývám příliš vyčerpaná na to, abych nějak reagovala, taže jenom pokrčím rameny a nechám je, ať se zase přihlouple smějou.

Myslím, že pro dnešek už by to bylo všechno. Jinak zdravá tak úplně nejsem, což mi taky na náladě nepřidává, ale mohlo to být i horší. Příští týden už mě čeká asi jenom jedno zkoušení, jeden test a taky si musím vybrat a naučit nějakou hloupou básničku. Ale mezi tím už by se čas na blog najít měl. I když, počkat..... no nevím, ještě se uvidí. Zatím ahoj a doufám že jsem vám nezkazila náladu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 6. prosince 2013 v 9:53 | Reagovat

Podobný nálady jsem mívala. A přešlo to. Pomohl mi k-pop, můj blog a to, že jsem si vymyslela jiné jméno, kterým se jednoho dne prostě přejmenuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama