Uf

12. prosince 2013 v 22:18 | Ananas |  Ananas
Tak jsem si to parádně zakřikla. Ano, VÍM, že jsem tvrdila, že budu mít fůru času díky tomu, že mi odpadla jedna debilní akce, jenomže namísto toho mi přibylo několik jiných debilních akcí (ani všechny nestíhám) a taky bych se teď měla učit dějepis, ale už toho mám plné zuby, no a co můj geniální mozeček napadne chytřejšího než si jít zase postěžovat na blog?? Fakt, vy tady tak dlouho trpělivě čekáte (nebo mě přinejmenším udržujete v tom domnění) a čeho e dočkáte?? Mých otrávených kydů!! Huráá!! Konečně se zase vyblila na klávesnici!!!

No dobře. Nechám toho. Tentokrát nebudu říkat kdy se k tomu dostanu, protože by mi to zaručeně zase nevyšlo, ale začínám dva nové příběhy, tak se tu doufejme brzy objeví.


A mimochodem, moje učitelka na klávesy se ode mně právě dozvěděla o Exo a prý se na ně koukne. Tak to chci vidět její reakci :D To je kluk nebo holka? Vždyť říkala že jsou tam jenom kluci. A co má tenhle sakra na sobě?Kterej je kterej? To se naklonovali? A proč je jich tam tolik? A ona je rozezná??

Jsem teda fakt zvědavá :D A třeba se pletu a nakonec z ní bude zapálená K-Poperka, ne? Nebylo by špatné...

Ale dneska je to asi všechno a jediné co vám můžu slíbit, že se budu snažit jak budu moct, abych si našla čas. Jsem fakt vyřízená (a taky jsem teď mohla místo tohohle opsat jednu kapitolu, no nic). Tak tedy zatím ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama