Cítím se skvěle!...jako přejetá tankem

3. ledna 2014 v 17:55 | Pineapple dongsaeng |  Ananas
Ugh... Už jenom tři dny. A potom... Fuj. Už mě to pronásleduje a sžírá zevnitř, jako malý ošklivý Glum, který sedí vzadu v mojí hlavě a když si náhodou zrovna užívám poslední volno, zašeptá "Už se to blíží... Už jenom pár dnů..." a já jsem rázem celá napjatá a nerózní, protože mě straší jednak ty tuny věcí, které se musím stihnout naučit nebo vypracovat a jednak ti otravní tupí spolužáci, kteří mi toho Gluma taky dost připomínají. A pak si zase vzpomenu, jak budu muset hodiny denně sedět obklopená jimi, tedy spíš SOUŽENÁ A UTLAČOVANÁ. Jako by nestačilo, když mluví, prdí, krkají, škrábou se v rozkroku nebo dělají cokoliv hrozného. Jenom SEDĚT nebo jakýmkoliv způsobem pobývat v jejich blízkosti je horor. Když neříkají něco debilního sobě navzájem, říkají to mně, nebo rovnou O MNĚ. Komentují jak jsem hnusná a ošklivá a podobně. Možná bych to dokázala líp ignorovat, kdybych si to ovšem nemyslela taky. To je na tom nejhorší.Jsou ještě horší než holky, protože ty to aspoň říkají za zády, takže to neslyším. Ale tihle. Ti jsou schopní zaregistrovat úplně všechno, až je to děsivé. Okomentují co mám na sobě, jak se tvářím, jak reaguji na jejich chování, jak mluvím, jak píšu, co píšu, o čem se bavím s kámoškami... URGH...A pak nemám být překvapená, když zjistím, jak se chovají kluci na jiných školách. DOBŘE, slyšela jsem o větších hororech, ale stejně. A že píšu jenom o klucích, prostě proto, že o holkách to ani nemá cenu. S těmi je to všude asi stejné :) Stačí jenom zmínka o jejich FB profilech a máte dost.

Na střední školu se těším hlavně proto, že se zbavím těchhle hrozných lidí. Nedělám si sice naděje, že by to tam bylo narvané svatými dušemi, ale myslím si, že to tam aspoň bude snazší s lidmi, kteří mě dosud neznali, než s těmi, kteří ve své snaze o mně říct co nejvíc hrozného vytahují minulost, protože u toho taky byli.

A taky mimo všechno se cítím, jako by se čas prostě zastavil. Znáte takové ty béčkové filmy, kde se děje pořád to samé anebo vůbec nic, herci jsou nějací podivní, trvá to déle než by muselo a vy se modlíte, aby to už skončilo a říkáte si, proč se na to musíte sakra dívat. Tak takový pocit to zhruba je. Už to hlavně trvá příliš dlouho.

Nechcete mě někdo zachránit??? :D Aspoň že už bude za námi první pololetí. Vždycky si říkám 'Když už jsem to zvládla jednou, tak to zvládnu i podruhé', když jsem třeba v polovině něčeho úmorného. No, zatím jsem to zvládla vždycky, tak na tom asi něco bude. Ale stejně.

A já bych byla klidně ochotná se neflákat, když už bych byla doma. Už pár let si vždycky na velké prázdniny plánuju generální úklid a přetřídění všech mých věcí. Ještě mám spoustu hraček, a ne, nehraju si s nimi a nikdo jiný taky ne. A ještě se mi tu hromadí všelijaké brožurky, sešity, papíry, přáníčka a obrázky a ani přes svoje spíše doufání než přesvědčení, že se v tom vlastně vyznám, se v tom za boha nemůžu orientovat. Jenom papíry s důležitými věcmi ohledně přijímání na střední mám bezpečně uložené na místě, kde se neztratí. Ale všechno ostatní je v nějakých chaotických směsích narváno v šuplících a skříňkách, načež druhá polovina toho všeho je ještě na půdě a mám za to, že jsou tam všechny věci, které jsem kdy nemohla najít.

Letní prázdniny se mi na takovou akci perfektně hodí, protože když už začnu třídit, nesmím to na moc dlouho přerušit, protože pak zase zapomenu, kam jsem co dala, nebo se mi do toho už nechce. Ne abyste si zase mysleli, že máme barák narvaný věcmi že se tu nedá hýbat, to ono člověka ani nenapadne, že je tu potřeba něco třídit, dokud se ovšem nepokusí najít něco v šuplíku.


Myslím, že být přejetá tankem by fakt bylo příjemnější než současná chvíle. Anebo se stát šutrem! Další z výhod šutru:

1.Nikdo po šutru nevyžadujd reakci
2.Nikdo šutr nepomlouvá, protože šutr je šutr, a i kdyby ho někdo pomlouval, šutru je to jedno
3.Šutr si nikdy nemusí dělat starosti se školním prospěchem nebo přijímáním na střední školy, neboť šutr nepotřebuje studovat k tomu, aby mohl být šutr
4.Šutr nemusí dělat debilní referáty ze zeměpisu na téma globálních problémů lidstva.
5.Šutr se nemusí šrotit debilní, nezajímavé a nepotřebné informace týkající se historie nebo jiných šutrů
6.Šutr se nemusí s ničím stresovat, protože téměř nic neohrožuje jeho život
7.Na šutru se nedá poznat, jak starý je, tudíž mu nikdo nepředhazuje, zda je dost dobrý jako jeho vrstevníci

Ugh...

Já budu muset jít, jinak nevím. Nemám už moc času na všechny povinnosti a běda jak se na něco vykašlu. Aspoň, že to bude trvat jen do konce měsíce. A pak už bude učení jedno úplně. Už půjde jenom o přijímačky. Ale zatím mi držte palce, ať to přežiju :)

ANANAS X(


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 8. ledna 2014 v 17:57 | Reagovat

Já zase naopak každých měsíc nebo dva vyházím spoustu věcí, takže už toho moc nemám. Občas takhle proberu i oblečení (a pak si stěžuju, že se nemám do čeho oblíkat).
Hyun Joongovu verzi Because I'm stupid miluju. Akustická verze se mi hrozně líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama