FanFics, FanFics, FanFics..... ARGHH!!

1. ledna 2014 v 16:00 | Pineapple |  Ananas
Ne že bych na FF přišla až teď... Před nějakou dobou, když jsem se začala zajímat o K-Pop jsem si všimla, že se o webu AsianFanFics všichni docela často zmiňují, tak jsem si řekla, že to omrknu. Tedy, narážela jsem hlavně na takové ty slaďoučké zamilované příběhy o dokonalé lásce kdy je všechno perfektní a všichni jsou spokojení. No. Poprvé mi to přišlo pěkné, ale ono stačilo tak tři čtyři takové (dneska bych dala tak možná ten jeden) a omrzelo mě to, tak jsem se na to vykašlala, protože jediné odlišné, které jsem tam našla byly akorát takové ty Yaoi nebo Yuri povídky, a ne, děkuju pěkně. Všechny, i ty první které jsem četla mi stejně přišly dost ujeté a ať měli autoři sebevětší spisovatelský talent, prostě mi to upřímně přišlo jako kravina. Na stránkách, kde tohle pořád někdo diskutoval si doporučovali i jiné povídky než Yaoi a podobně, ale to bylo spíš brutální, děsivé nebo depresivní, ale stejně to na mě dělalo takový dojem, jako horory, které jsem psala. Totiž rádoby horory. Fakt, když chci napsat horor, tak je z toho vždycky děsná blbost. Abych to shrnula, o FF jsem od té doby neměla vůbec pěknou představu.


Stejně jsem si na to ale předevčírem vzpomněla zas a nedalo mi to, musela jsem to znovu omrknout. Dopadlo to tak, že jsem narazila na jednu zajímavou povídku, pak na ještě jinou a jinou a do jedné (měla 53 kapitol) jsem se tak zažrala, že jsem jí četla do dvou ráno a pobrečela si u toho. To bylo famt možná prvně, kdy jsem brečela u psaného příběhu. Asi jsem se do toho nějak moc vcítila, no :D A další den následovaly fůry oneshotů, které ale nebyly tak zajímavé a pak jednajedna skoro 70-ti dílová, od které jsem se nemohla odtrhnout, ale naštěstí jsem se u ní prozměnu nasmála. A před chvílí jsem dočetla další depresivní oneshot, kde hlavní hrdinka na konci umřela na rakovinu. CO MAJÍ POŘÁD VŠICHNI S TĚMA NEMOCNICEMA A UMÍRÁNÍM??? V té 70-ti kapitolové povídce ta holka skončila v nemocnici snad desetkrát!!!

Já vím že jde o to, aby to bylo dramatické, ale když je to skoro všude.... Ale moc se mi líbila jedna pětidílná, nebylo to nic komplikovaného ani dramatického, i když to taky zčásti byla taková ta slaďoučká bezchybná fantazie, ale co. Nápad byl podle mého originální...

Ale co jsem to vlastně chtěla... UŽ Z TOHO ŠÍLÍM!!! Zkuste si tři dny vkuse číst všemožné FF které najdete. Uf....

Ale jelikož je dnes Nový Rok (doufám že to píšu správně), dostala jsem chuť si sepsat svoje přání. Nemusí být jen na tenhle rok. Spoustě určitě zabere víc času nebo si na ně budu muset počkat. A nevím, jestli je sem budu vůbec přepisovat... Uvidím. Ono by to asi ve výsledku bylo stejné. Ale nějaká bych mohla napsat... A ještě něco.... Předminulou noc jsem začala skládat písničku... nejdřív text a pak melodii. Mám toho jenom trochu a musím si ujasnit, jak s notama, ale zatím to vypadá dobře ^^ Držte mi palce :))

ANANAS
Lidi, já už ani nevím, jestli jsem sem tuhle už dávala... Pro jistotu přidám další :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama