Rýpat s v minulosti nemusí být vždycky špatná nebo zbytečná věc

28. ledna 2014 v 20:39 | Ananas Dongsaeng |  Ananas
Asi tak před třemi lety jsem narazila na stránky Lúmenn, pak zase na Alue a začala se zajímat o takové to 'nadpřirozeno' (nemám tohle označení moc ráda). Věci jako meditace, astrální sféry, bytosti a cestování, energie, práce s ní a tak dál. Někdo tomu říká esoterika, někdo hermetismus a někdo zase říká, že oba názvy jsou špatně. Nejsem žádný duchovní guru a ani jsem se za něj nikdy nepovažovala. Ale tehdy jsem se pro to všechno tak zapálila, často jsem zkoušela meditace, komunikaci s jemnohmotnými bytostmi a tak, ale nějak jsem všechno přehlížela, usoudila, že to asi není nic pro mně a na nějakou dobu jsem se na všechno vykašlala. Ale stejně mě to po čase začalo zajímat a později jsem si začala všímat toho, co jsem kdysi přehlížela, říkala jsem si jaké jsem byla pako a podobně. Nemám moc chuť to rozebírat dopodrobna (což už se podle mého názoru stejně stalo).

Co se týče současnosti, nemedituju, o komunikaci se pokouším jenom zřídka (většinou k nim jen tak mluvím bez vyžadování odpovědi), ale články na Aluska.org čtu pořád a doplňuji vědomosti a podobně, a co mně moc zaujalo, je astrální cestování. Oddělení energetického těla od toho hmotného (ne úplné) a cestování po sférách a podobně. Nevím, jak to popsat, protože jsem to nezažila. Ale poslední dobou zjišťuji, že tehdy v těch začátcích jsem k tomu měla tak moc blízko a ani jsem to neměla v úmyslu, natožpak abych si to vůbec uvěomovala.


Docela mě to nadchlo, protože to by znamenalo, že teď už by se mi to mohlo povést doopravdy. Krom toho ke mně poslední dobou přichází spousta literatury na tohle téma.

Nějakou dobu jsem každý večer před usnutím trávila pokusem oddělit se silou vůle, ale nedařilo se moc, a nakonec jsem jenom po několika hodinách protáhl zdřevěnělé tělo a šla spát. Hádám, že to nebyl dobrý způsob, takže to budu zase zkoušet jinak.

Nevím, jestli sem o tom budu ještě psát, nechci aby to tu bylo jako můj starý blog, takže je možné, že si o tom přečtete až když se mi to konečně podaří, protože je to ostatně jedna z mých položek na seznamu přání (možná tak č.3 nebo 5., nemám to zrovna po ruce).

Pro dnešek by to bylo možná všecho snad až na to, že -a to teď výrazně odbočím- se pokouším naučit s photoshopem, ale bez úspěchu. Chci to jednak využít na design blogu (nejsem se současným vůbec spokojená) a jednak -jak jsem už nedávno psala- mám v plánu začít psát na AFF (*povzdech*, nikdy dřív bych si nemyslela, že tam fakt něco psát budu) a asi by bylo fajn tam vyrobit nějaký úvodní obrázek. Sice bych mohla poprosit někoho, aby mi to vyrobil, ale to prostě není ono.

No nic, zatím se loučím a brzy tu doufám přibude nějaká povídka (ale ne FanFic) :)

ANANAS ^^
Tenhle obrázek jsem našla při mazání článků na starém blogu. Tehdy jsem nevěděla, že je to astrální nebe, ale bylo to zrovna u článku o AC. Zajímavá náhoda, každopádně mě to dost nadchlo :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama