Tak kde to teda žiju?

14. února 2014 v 20:47 | Ananas Yodongsaeng |  Ananas
Huehuehue, doufám, že jsem to napsala správně... mám na mysli yodongsaeng... Používá se to vůbec? Vždycky jsem si jistá jenom s tím donsaeng. A yodongsaeng mi z nějakého důvodu připomíná Yodu, což mi připomíná Chanyeola. Ach jo. No ale mělo by to být správně, ne? Protože to má být jakože yeoja (to taky nevím jestli píšu správně) a donsaeng, ne? Uff... Asi zůstaneme jenom u dongsaeng, popřípadě jenom Ananas. Ale to vlastně není to co jsem tu chtěla rozebírat.

Nezdá se vám, že se svět z roku 2013 na rok 2014 nějak změnil? Ještě v prosinci jsem byla přesvědčená o tom, že jsem naprosto spokojená se svým životem a prostředím ve kterém žiji (dobře, nebyla, ale myslím tím tak moc, jak je to možné), zato teď mám pocit, jako by to prostě už nebylo ono. Tenhle pocit mám už od ledna, ale postupně sílil, slábnul a teď zase sílí.Připadá mi, jako by se všechno velice změnilo, ale já za boha nevím jak! Připadám si, jako bych se tam, kde teď jsem, ocitla prostě nějak náhodou. Jako bych odjakživa žila jinde, s jinými lidmi a teď se přestěhovala sem. Což, pokud dobře vím, je hloupost. Ale mě se teď nějak začíná stýskat po domovu. Jenomže to mě dost mate, protože domov mám přeci tady! Co to má znamenat?

A co se taky změnilo, je můj postoj k lenosti a mým snům a cílům. Nechala jsem se inspirovat a taky jsem si sepsala seznam toho, co chci udělat a zvládnout, čeho dosáhnout, po čem toužím. Tedy, musím říct, že to docela přibývá, ale už jsem taky něco odškrtla. Ale se začátkem nového roku jsem se nějak rozhoupala k tomu si je začít plnit. Tedy, začala jsem s takovými těmi, pro které je potřeba cvičit (fyzicky), takže každý večer si udělám čas na menší rozcvičku (zjistila jsem, že večer je ideální, protože člověk do toho může dát všechno, totálně se vyčerpat a pak sebou bez výčitek fláknout do postele a okamžitě usnout, čímž se zároveň řeší i problém s nespavostí ^^). Já mám takovou podivnou postavu. Jsem sice docela hubená, ale mám křivou páteř (trošku náběh na skoliózu), diky čemuž mám poněkud ochablé břicho a tak když se na sebe z boku podívám do zrcadla, vypadám dost nesouměrně :D Navíc se trochu hrbím. Ale jenom malilililililili........nečko. Ale to stejně nikoho nezajímá (doufám).

A tak abychom moc neodbočovali : PŘIPADÁM SI TU JAKO TOTÁLNÍ MIMOŇ A MIMOZEMŠŤAN A MÁM POCIT, ŽE SEM VŮBEC NEPATŘÍM A VEŠKERÉ VZPOMÍNKY, KTERÉ ZAPŘÍČINILY MOJE DOMNĚNÍ, ŽE TU PŘECI ŽIJI ODJAKŽIVA, MI BYLY UMĚLE IMPLANTOVÁNY NEBO NĚCO TAKOVÉHO. Stručné shrnutí mluvící za vše.

Nejradši bych si zase pořádně postěžovala a na něco zanadávala, ale nechci. Chci abyste měli dobrou náladu a abych vám jí já nekazila. Ale já si stejně nemůžu pomoct. Nelíbí se mi tu. Tak snad to přežiju... Huehue T-T

Zatím se mějte :)

ANANAS ^^
Před časem jsem objevila tenhle boží basovej cover... Ten týpek je fakt něco, poslechla jsem si i další písničky a je to fakt borec :D Tak mám zase inspiraci
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 15. února 2014 v 9:23 | Reagovat

Taky mám poslední dobou dost často pocit, že jsem se nějak omylem narodila na špatným kontinentu nebo snad i planetě a že sem vůbec nepatřím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama