Přežít

14. března 2014 v 15:45 | Ananas |  Ananas
Nějak toho mám poslední dobou dost. To jsem si myslela, že po prázdninách budu odpočatá a bude to pohoda, ale spíš je to ještě horší :D

Tak si po dlouhé době říkám, že konečně něco napíšu, a už to i myslím vážně. Chtěla jsem začít přepisovat Řev z lednice, ale zjistila jsem, že pořád nemám vymyšlené jméno pro hlavního chlápka. Pokusím se něco vymyslet, ale kdybyste měli vy nějaký nápad, určitě bych byla ráda.

Taky mám chuť napsat něco krátkého, povídku, ale někde potřebuji začít. Před pár týdny mi moje fantazie na příběhy a povídky vypověděla službu a já nebyla schopná vymyslet absolutně nic, ale teď už bych řekla, že se mi zase začíná dařit. Možná jsem jenom potřebovala nějakou inspiraci a možná si jenom myslím, že se mi daří, protože si v hlavě do detailů vykresluji svůj pokoj, po kterém toužím. A už se těším na léto.Sice nesnáším vedro, dokonce se mi i trochu stýská po zimě, ale v létě to bbude pohoda. Už mi zase bude růst máta, takže budu zase závislá na citronovém mojitu (či co to je, něco mezi mojitem a citronádou, ale pochopitelně nealko) a karamelové zmrzlině. Tak jako jsem teď závislá na čaji a instantním kapučínu. Ale myslím, že to stejně nikoho nezajímá.

Jinak se mi nedávno zdál takový ujetý sen, kde se na chvíli objevil i Taeyang a potom Taecyeon, což mě inspirovalo k FF, ale nejsem si jistá, jestli to budu psát jako FanFiction na AFF nebo sem jako normální příběh se samými OC (což by ale znamenalo vymýšlení dalších jmén :D). Popřípadě můžu psát oboje, ale zase na druhou stranu mám začaté tři povídky. Tak mě napadá, že bych mohla pokračovat s 늑대, ale asi si nejdřív pořádně promyslím, jak se to bude vyvíjet. A totéž platí i pro Řev z lednice. I když je fakt, že ten má být hlavně pro srandu, ale nějak by se to vyvíjet přecejen mělo. Uvidíme.

Jinak si začínám konečně zapamatovávat obličeje z BTS, takže by se tu o nich pak taky mohl objevit článek, napíšu i o B.A.P, protože ti toho vydali hodně, takže bude o čem psát, a o několik comebacků později napíšu i EXO. Taky bych mohla napsat i o některých girlbandech, ale těm popravdě moc neholduji. Možná tak 2NE1. Ze SNSD si pamatuji tak polovinu obličejů, ostatní akorát poznám, že patří do SNSD, ale asi o nich stejně napíšu, a pak bych mohla napsat ještě o f(x), možná o Wonder Girls, až je lépe poznám, taky IU a BoA, hm, no... uvidíme. Zatím ale napíšu jenom B.A.P.

A zrovna jsem si vzpomněla, že jsem se chtěla zapojit do jednoho narozeninového projektu pro Suha z EXO, tedy pokud jsem to už neprošvihla. Chtěla jsem něco nakreslit, protože jsem vynalezla dvě geniální písma, ale to jedno je tak nějak... nedotažené. A nevím, jestli bych zvládla Suha nakreslit, protože jednou jsem se pokusila o Luhana, ale začalo to vypadat spíš jako Marilyn Monroe, a já se zděsila a vyhodila to. Taky jsem zkusila Taemina, a možná, že by to nebylo tak strašné, ale když jsem kreslila obličej, šlo to z kopce a tak jsem toho radši nechala. A to jsem si myslela, že umím kreslit! T-T A z mých výtvorů se mi spíš chce brečet.

Uf... no uvidíme. Poslední dobou (hlavně na příští týden) mi nějak přibývají povinné akce, na kterých nemůžu chybět, ale dost mě to deptá. Nejradši bych měla klid a byla neviditelná. A taky jsem si vzpomněla, že za měsíc a týden mě čekají přijímačky. Doufám, že projdu, protože jinak bych musela na Obchodní akademii, ne sice že by to byla nějak špatná škola (to ona je naopak prestižní a někteří uchazeči by mě asi proklínali, že jim snižuji šance na přijetí), ale já bych radši na ten gympl. Sice pak budu muset na vysokou atd, atd, ale co. Na té obchodce bych asi trpěla, byla to ale taková poslední volba.

To by tak nějak bylo všechno. Hm... nějak jsem se rozepsala. Ale prostě jsem musela všechno shrnout do článku, protože kdybych to měla psát do horního boxu, asi by mi nevystačilo místo (i když nevím, jestli je vůbec omezené). A ještě jsem si vzpomněla, že jsem plánovala nový design blogu, ale asi to (zase) odložím. Teď přinejmenším to nechám být, mám už starostí dost :D

Takže díky, jestli měl někdo nervy si to přečíst (chytá mě deprese, když poslouchám ostatní, jak říkají že je to nuda a že se mám konečně vrhnout na povídky, nejradši bych si postěžovala, ale už jsem si zvykla si stěžovat do deníčku, takže je to dobrý). Doufám, že mi zase něco nezkříží plány, takže jako nejbližší články můžete očekávat:
-článek o B.A.P
-prolog k příběhu Řev z lednice (pokud vymyslím jméno hlavní postavy)
-jednorázovou povídku (pokud dostanu nějaký dobrý nápad)
(-možná pokračování 늑대, ale to ještě nevím jistě
-pravděpodobně nějaké aktuality jako vždycky)

Zatím ahoj (a snad mi do toho nic nevleze T-T)

ANANAS DONGSAENG ^^
Všimla jsem si, že K-Tigers udělali Taekwondo verzi Boy In Luv od BTS. Je sice skvělá, ale stejně teď budu asi víc sledovat originální video, protože momentálně pracuji na rozeznávání členů. Ale stejně si pořád ještě přeju chodit na taekwondo. Asi bych začala za dva roky, už to mám trochu naplánované :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simurha simurha | 18. března 2014 v 10:36 | Reagovat

Pěknéééé :D :D Prosím napiš i něco o SHINee. Jo vím, že už je moc neposloucháš, ne-li vůbec, ale patří sem. Díky moc :D

2 Ananas Ananas | 18. března 2014 v 10:37 | Reagovat

[1]:no skvělý, teď to vypadá, že si to komentuju sama a vydávám se za někoho jinýho :D ale neboj, o SHINee napíšu (proč to vlastně píšeme pod článek když sedíme vedle sebe? :D)

3 simurha simurha | 18. března 2014 v 10:39 | Reagovat

[2]: Já nevím :D :D Ale je to sranda a takhle je lepší konverzace :D Já vím je to kravina už jenom z toho tvého pohledu T-T

4 Ananas Ananas | 18. března 2014 v 10:39 | Reagovat

[3]: hej, to je muj ksicht T-T no to je jedno... fakt skvělý :D aspoň to bude nejkomentovanější článek, co jsem tu kdy měla :D

5 simurha simurha | 18. března 2014 v 10:41 | Reagovat

[4]: Já vím, že tohle = T-T je tvůj ksicht. Vždyť to taky tak píšu :D NO... můžeš mít aspoň dobře u srdce, že se o tvůj článek někdo zajímá. A nesměj se každej se mjednou překlikne. Pro ostatní jsem místo článek napsala čůlánek :D :D :D

6 simurha simurha | 18. března 2014 v 10:42 | Reagovat

[5]: no dobře :D T-T úúhuhůůůů... no sice to vypadá jako by se o ten článek zajímalo tak padesát lidí (a to ty tady komentuješ snad po milionu let), ale neva :D a pššt, ale ty se překlikáváš furt :D

7 simurha simurha | 18. března 2014 v 10:43 | Reagovat

[6]: Aha!!!§ Co píšeš pod mím jménem!!!!! :D :D :D

8 Ananas Ananas | 18. března 2014 v 10:43 | Reagovat

[7]: sakra :D :D promiň, nějak na to zapomínám, komu by se to chtělo u každýho komentáře měnit :D

9 simurha simurha | 18. března 2014 v 10:44 | Reagovat

[8]: Já ti řeknu komu... TOBĚ!!!! :D

10 Ananas Ananas | 18. března 2014 v 10:44 | Reagovat

[9]:právě že ne, když jsem to nezměnila :D a jseš asi paranoidní nebo co že si píšeš sama se sebou (tohle asi neznamená paranoidní, ale to je jedno)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama