Hula-hu~Hula hu~~

2. dubna 2014 v 21:25 | Ananas |  Ananas
Huehue, to jsem zlá, zase vám cpu nějaké deníčkoidní aktualitové novinky. No jo, nadávejte mi, ale stejně je vždycky budu psát.

Tak. Za chvíli (pokud mi zbyde čas) přepíšu prolog nového příběhu. Sestry už se dočkaly ví aj pí předpremiéry, takže zase nebudou mít důvod navštěvovat můj blog. Ale co na tom sejde :P Mám úplně blaženou náladu a nevím proč. Nejradši bych udělala něco, díky čemu bych se hodně rozesmála. Ba přímo rozřehtala.

Sice jsem si myslela, že si v patnácti budu připadat pořád stejně (protože jsem si i ve čtrnácti myslela že je mi patnáct), ale hm, je to trošku jiný. Chm, chm. Já bych se tak rozepsala, ale to jsou věci pro deníček. Chm. Ale

JEŠTĚ POŘÁD jsem nevymyslela název toho nového příběhu, ale chci ho už přepisovat, takže to tu prostě zatím bude "bez názvu). A taky jsem JEŠTĚ POŘÁD nevymyslela jméno hlavního chlápka pro Řev z lednice. Teda napůl. Bude to mýt skrytý význam a možná, že si toho někdo bystrý i všimne. Ale teď vymyslet ten zbytek. No, uvidíme. Mohla bych v prologu místo jména prostě jen napsat "muž", nebo tak něco. Ostatně v "příběhu bez názvu" jsem už u páté kapitoly, a zatím tam nebylo vyřčeno jediné jméno, byť už jsem dvě ze tří vymyslela. A pořád si s nimi nejsem jistá. Třeba se jim budu vyhýbat dokud nebudu s jmény spokojená. Uvidíme. A jinak. Jelikož má příběh tři hlavní postavy, bude se to střídat a každá kapitola bude postupně o jedné postavě, jen prolog bude takový tajemnější.Ugh. Mám poslední dobou víc povinností než se mi líbí. Mám chuť se jenom pasivně válet doma a lenivět, ale ne, vážení, já musím hrát na klávesy, pochodovat po koncertech, zkouškách, učit se debilní matiku, shánět debilní referáty (tentokrát jsem ho sehnala fakt rychle, tak doufám že mě s ním nevyhodí) a hlídat si známky. Byl to kec, když tvrdili že druhé pololetí bude pohodička. Houbeles. Žádné takové.

Strašně bych se chtěla někdy konečně pořádně začít učit korejsky, jenomže to bych se musela učit pravidelně, stanovit si na to nějaký čas, a jelikož mi neustále někdo kecá jenom do mých blbých padesáti sedů-lehů před spaním, je tohle jaksi nemožné. Taky bych se moc chtěla přihlásit na taekwondo. Zjistila jsem, že dvě zastávky od mého bydliště se cvičí, takže snad to nezruší dokud se nepřihlásím.

Taky jsem dneska po delší době omrkla Asianstyle, a zjistila, že mají mít BigBang 6. dubna v praze koncert. PROČ NEJSOU PLAKÁTY NA KAŽDÉM SLOUPU A BARÁKU?? T-T Nakupovat lístky už bude asi pozdě, a stejně si nechci dělat iluze, že by mě tam vůbec moji nezdravě starostliví rodiče pustili. TO VÍÍTE, PRAHA, NO TO JE MĚSTO ZLOČINU, NEBEZPEČN CHLÁPEK ZA KAŽDÝM ROHEM. Ugh. Doufejme, že přijedou ještě někdy v budoucnu. Je mi to děsně líto, protože BigBang mám fakt ráda. Tak doufám, že aspoň na YT najdu sebelepší/sebehorší fancam. A nebo snad raši ne, to by mi to bylo ještě víc líto. T-T Uhuhuhuhuu~~~

No nic. Musím si máknout, ještě pořád mám něco na práci, takže se nesmím moc zdržovat. T-T Tak jdu tedy přepsat ten prolog, a doufám, že mi to za to aspoň bude stát. Takže světu zdar

ANANAS "kdosi"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 4. dubna 2014 v 14:10 | Reagovat

Proč musí začít koncertovat v Praze, když jsem se zrovna odstěhovala do Anglie? To je nefér!
Taky bych brala trochu víc volného času. Zrovna jsem zaměstnaná tím, že se pokouším rozumnět a neříkat každou větu špatně, takže se korejštině taky moc nevěnuju.

2 Ananas Ananas | 5. dubna 2014 v 10:30 | Reagovat

[1]: tak doufejme, že ještě někdy přijedou, snad budeme mít štěstí jindy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama