A co to trošku vylepšit?

2. listopadu 2014 v 14:08 | Ananas |  Změny na blogu
Pořád si myslím, že je ten design nějaký moc obyčejný.

Přemýšlím, že bych dala nějaký tmavší vzor do pozadí, hlavní stránku nechala (aspoň zatím) jednobarevnou, a časem možná změnila i záhlaví nebo menu. To bych teda spíš nechala na jindy, ale teď bych udělala to pozadí.

Nad vzorem ještě uvažuju, a taky bych asi celou stránku posunula doprostřed, aby si už nikdo nemusel při čtení vyvracet krk. Ještě bych jí udělala trochu širší, ale na to by muselo zase být širší záhlaví, protože jinak je to takové nesymetrické.

Samozřejmě neříkám, že bude design hotový kdovíjak brzo (taky uvidím, kdy na to bude čas, příležitost atd.), ale přinejmenším se o to hodlám pokusit. Třeba se k tomu nakonec fakt dostanu.

Před časem jsem jinak uvažovala i o změně barvy, možná něco míň drastického pro oči. Sice mám ráda kombinaci černé a červené, ale tohle asi fakt není zrovna optimální. No, rozhodně ještě popřemýšlím, a možná si tu všimnete nějakých experimentů. Možná.

Chtěla jsem se přes prázdniny zlepšit v práci s photoshopem, ale popravdě jediné, co s ním umím, je zapnout ho. (Ne že by na nějaké to zlepšování vůbec došlo). Aspoň, že mám pořád ten svůj amatérský photoscape, něco málo s ním taky jde.

Tak tedy uvidíme, jen upozorňuji dopředu :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama