Něco z mých K-Pop fanartů (BTS + B.A.P)

13. března 2015 v 11:30 | Ananas |  Kresby, fanarty, obrázky
Tohle jsem slibovala už docela dlouho, ale asi je důležité, že jsem se k tomu vůbec odhodlala :)


1)Nápis J-Hope
Tenhle je z doby, kdy jsem zkoušela vymýšlet všelijaká nová písma. Vlastně jsem tím zabíjela docela dost hodin matiky, což se mi pak taky trochu vymstilo, ale náramně jsem se tím bavila. Tohle je tedy jedno z písem, původně vypadalo možná trochu líp...


2) Nápis Jin
Ve škole jsme zrovna zkoušeli techniku op-art, tak jsem si to docela oblíbila, i když na tenhle obrázek padl jeden liháč (ts, nový! dneska už to nic nevydrží, to tehdá...) Tenhle a předchozí obrázek jsem chtěla poslat do anniversary projektu pro BTS, ale nakonec jsem usoudila, že nejsou až tak skvělé.

3) Fanart Suga
A tohle jsem tedy nakonec do projektu poslala místo toho. Nevím jak vy, ale řekla bych, že to byla lepší volba :D


Tahle fotka vlastně vznikla tak nějak náhodou, ale docela se mi líbí :D4) B.A.P projekt
Tady šlo o školní projekt na hudebku, a nemohla jsem si vybrat lepšího parťáka než svojí línou kámošku, která mi jen radila s barvami, a před třídou jen držela plakát a mě nechala všechno odříkat. Ale ne že by mi to vadilo, aspoň jsem se vyřádila podle svého gusta a z informací jsem si vybrala co se mi nejvíc zamlouvalo. Tohle není finální verze plakátu, obrázky měly být nalepeny (ale ve stejném rozmístění) a uprostřed text, bohužel jsem to už nestihla vyfotit, a učitelka nám projekt zřejmě nemá do své smrti v úmyslu vrátit T-T(Celé záhlaví jsem malovala tuší, červenou plochu vybarvovala špejlí na plocho a nápis perem. Trochu makačka, ale myslím, že to stálo za to!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mari Choi Mari Choi | Web | 13. března 2015 v 12:05 | Reagovat

Nápisy mám taky ráda, ale spíš jako že kaligrafii. Hodně se zajímá o různá gotická písma a tak. Koupila jsem si i nedávno knihu o tom a hodlám se tomu okrajově věnovat.

Ten první nápis a ten Sugův portrét se ti asi povedli nejvíce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama